Boże Ciało 2023

„Zróbcie Mu miejsce! Pan idzie z nieba! „

W miniony czwartek, 8 czerwca, w naszej parafii rozpoczęła się coroczna Doba Eucharystyczna. Ten dzień był jednocześnie
Uroczystością Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po sumie o godzinie 10:00, wierni wyruszyli ze śpiewem uwielbienia na ustach w uroczystej procesji do czterech ołtarzy przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mykanowa.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia, całej paradzie, dzieciom sypiącym kwiaty, orkiestrze, służbie liturgicznej, wiernym, biorącym udział w procesji i tym, którzy przygotowali ołtarze.

„Nie dosyć było to dla człowieka, ze na ołtarzu co dzień go czeka. Sam ludu swego odwiedza ściany, bo pragnie bawić między ziemiany”

Kategorie: Bez kategorii

Komentarze są wyłączone.