Zbiórka elektrośmieci
- Autor: admin
- 9 lutego 2026
- Brak komentarzy
Już od dzisiaj można przynosić na plac plebanii zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zbiórka potrwa do 19 lutego.
Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na konkretne projekty misyjne w Kamerunie, Peru, Ukrainie, Ekwadorze, Brazylii, Kenii.

