Zbiórka elektrośmieci

Już od dzisiaj można przynosić na plac plebanii zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zbiórka potrwa do 19 lutego.

Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na konkretne projekty misyjne w Kamerunie, Peru, Ukrainie, Ekwadorze, Brazylii, Kenii.

Kategorie: Bez kategorii

Komentarze są wyłączone.