Droga krzyżowa ulicami osiedla za kościołem

W piątek 27 marca o godz. 19:00 zapraszamy na przeżycie drogi krzyżowej, wędrując ulicami osiedla za kościołem. Pośród 14 stacji, niosąc drewniany krzyż, symbol męki i zbawienia, będziemy przepraszać Boga za wszystkie przewinienia, dziękować, za otrzymane łaski i prosić o wytrwałość w Bożej woli. Można zabrać ze sobą świece i latarki.

Kategorie: Bez kategorii

Komentarze są wyłączone.