Czterdziestolecie kapłaństwa

14 czerwca 2022 roku ksiądz proboszcz Andrzej Pękalski obchodził 40 rocznicę święceń kapłańskich.

Msza święta dziękczynna odprawiona została o godz. 15:00. Przewodniczył jej sam Jubilat, a słowo Boże wygłosił zaproszony ojciec Andrzej Szczypta.

Wśród gości znaleźli się przede wszystkim parafianie, współpracownicy, władze gminne i powiatowe, koledzy księża z dekanatu, przyjaciele i znajomi z poprzednich parafii.

Uroczystość uświetniła swoim występem Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Mykanowa, na czele z kapelmistrzem Krzysztofem Witczakiem.

Życzeniom i podziękowaniom nie było końca.

My, ze swej strony, pragniemy podziękować księdzu Proboszczowi za dotychczasową posługę i życzyć wielu lat w zdrowiu, by mógł godnie i skutecznie pełnić swoją służbę na chwałę Bogu i pożytek ludziom.

Szczęść Boże na dalsze lata pracy kapłańskiej